09120600568         info@tahavip.ir

اجاره خودرو بدون سند

اجاره خودرو بدون سند در تهران
اجاره خودرو بدون سند

اجاره خودرو بدون سند

اجاره خودرو بدون سند یکی از شاخص ترین خدماتی است که شرکت اجاره ماشین سفیر رنت ارائه می نماید.

شما با مراجعه به سایت سفیر رنت قادر به استفاده از انواع امکانات این سایت مثل اجاره ماشین بدون سند هستید. در ادامه می خواهیم درباره ویژگی های اجاره ماشین بدون مدارک به شما اطلاعات مورد نیاز را بدهیم.

اطلاعات لازم برای اجاره خودرو بدون سند:

همان طور که می دانید اجاره خودرو بدون سند دارای شرایط آسان تری نسبت به اجاره ماشین به صورت معمولی می باشد بسیاری از خانواده ها برای اجاره ماشین بدون سند به فروشگاه مراجعه می‌کنند و درخواست بهترین شرایط و کمترین قیمت را از ما دارند به همین دلیل است که ما همواره در تلاش هستیم تا شرایط اجاره  دادن ماشین خود را با خواسته های مشتریان خود مطابقت بدهیم.

اطلاعات اصلی را شما می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه از طریق همکاران ما به دست بیارید اما در ادامه این مقاله می‌خواهیم بیشتر به چگونگی انجام اجاره ماشین بدون سند بپردازیم.

شرایط اجاره دادن ماشین در فروشگاه ما با توجه و تابع قوانین حقوقی کشور ایران می باشد برای بستن قرارداد به غیر از مدارک لازم برای اجاره  خودرو لازم است اطلاعات کافی درباره چگونگی و اجاره خودرو با شرایط آسان را بدانیم.
برای دانستن اطلاعاتی مثل قوانین اجاره خودرو با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

قوانین لازم برای اجاره ماشین در ایران:

قرارداد اجاره خودرو در تهران مثل دیگر قرارداد های رسمی و اداری ملزم به تبعیت کردن از قوانین معدنی کشور است رابطه‌ای که بین اجاره کننده و کسی که اجاره می دهد یک چیزی شبیه به رابطه موسسه و مشتری به وجود می آید.

اولین قانون و مهم ترین آن ها این است که در قرارداد اصلی حتماً از مدت قرارداد مطمئن شویم و آن را مشخص کنید همچنین لازم است که ویژگی ها و مشخصات ماشینی که مشتری می خواهد آن را اجاره کند در قرارداد به طور کامل ذکر شده باشد.

قانون سوم این است که در صورتی که خودرو و ماشین به هر سببی در مدتی که قرارداد جاری می باشد دچار نقص فنی و مشکل شود قبل از هر اقدامی برای تعمیر آن باید به موسسه ای که ماشین را اجاره داده است اطلاعات داده شود و بعد از هماهنگ کردن و تبادل اطلاعات با شرکت و موسسه ماشین را تعمیر کند. اگر این قانون رعایت نکنید شرکت هیچگونه هزینه برای تعمیر ماشین پرداخت نمی‌کند.

در ادامه ی این مقاله:

به طور کلی اجاره خودرو در تهران جزء اجاره خودرو با شرایط آسان است زیرا قوانین جمهوری اسلامی دشواری زیادی برای انجام این کار قرار نداده است.

یکی دیگر از قوانین مهم این است که کلیه مخارج و تعمیرات ماشین اجاره شده و نگهداری و پرداخت بیمه خود را بر عهده موسسه و شرکت می باشد که ماشین از آن اجاره کرده اید همچنین اجاره کننده خودرو در طی مدت قرارداد وظیفه دارد که به حفظ و نگه داری اتومبیل به بهترین شکل عمل کند اگر در نگه داری از اتومبیلی که اجاره می کند کوتاهی کند و وظیفه دارد تا هزینه‌ های زیادی را برای جبران مشکل هایی که برای ماشین به وجود آورده پرداخت کند.

اجاره خودرو بدون مدارک شرایط خاصی دارد که شما می‌توانید از طریق تماس با ما آن ها را دریافت کنید.

آیا اجاره خودرو بدون سند یا چک یا سفته امکان پذیر است ؟

. اساساً ارائه سند یکی از مطمئن ترین تضامین قابل ارائه جهت قراردادهای اجاره خودر برای شرکت های رنت کار می باشد. اما در عمل تجربه ثابت کرده است برای مشتریان تهیه و ارائه سند برای کرایه ماشین و خودرو کاری سخت و کمی توجیه ناپذیر است. از این رو شرکت اجاره خودرو سفیر رنت خودرو ، با انواع شرایط ضمانت متنوع که برای همه مشتریان مقدور باشد ، اجاره خودرو بدون سند یا حتی اجاره خودرو بدون چک برای افرادی که این مدارک را ندارند ارائه خواهد نمود .

اجاره  ماشین – اتومبیل بدون سند و سفته و چک در تهران و کرج

استعلام قیمت اجاره خودرو نگران نباشید. ما با ارائه تخفیف بسیار عالی و رقابتی ترین قیمت بهترین خدمات را ارائه میدهیم !

اجاره خودرو بدون سفته

یکی دیگر از تضامین مورد قبول شرکت های کرایه ماشین و خودرو سفته بانکی می باشد که توسط شخص اجاره گیرنده خودرو امضا و به عنوان ضمانت بازگشت خودرو به شرکت کرایه اتومبیل ، تحویل داده می شود ، اما ممکن است برخی افراد با توجه به قوانین سفته ترجیه بدهند از روش های دیگری استفاده نمایند مثلا سند ملک ، باغ ، زمین ، ویلا یا هر سند معتبری که قابل ارائه باشد یا ارائه برگه چک به عنوان ضمانت ، موسسه سفیر رنت روش های مختلف  و منعطفی را پیش بینی کرده است که مشتریان از این بابت نگرانی نداشته باشند.

اجاره خودرو بدون چک

یکی دیگر از تضامین مورد قبول شرکت های کرایه اتومبیل چک معتبر و بنام شخص اجاره گیرنده خودرو می باشد ، در بسیاری از مواقع ممکن است شخص دارای دسته چک نباشد یا حتی دسته چک داشته باشد اما ترجیح بدهد به روش دیگری بازگشت خودرو را تضمین کند در چنین مواقعی می تواند سند ملکی را بصورت امانت در اختیار شرکت رنت قرار دهد یا در صورتی که دارای سند ملکی نیست یا سند در دسترس نیست می تواند سفته بدهد. برای آگاهی از شرایط دقیق رنت خودرو بدون چک یا سفته یا سند و همچنین اجاره ماشین با راننده وسایر شرایط با سفیر تماس بگیرید.

درباره سفیر رنت:

شما با مراجعه به سفیر رنت قادر به استفاده از امکانات ما مثل اجاره ماشین بدون چک و یا امکاناتی مثل اجاره ماشین بدون ودیعه را دارید.
همچنین یکی از شرایط بسیار کار آمد ما اجاره بدون محدودیت کیلومتر است.برای اجاره خودرو با راننده و یا دربافت اطلاعاتی مثل شرایط اجاره خودرو بدون راننده با ما همراه باشید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.