09120600568         info@tahavip.ir

اجاره ماشین در تهران

اجاره ماشین در پایتخت ایران
اجاره ماشین در تهران

اجاره ماشین در تهران

 

سفیررنت یکی از شرکت های معتبر در زمینه اجاره  ماشین در تهران با بهترین قیمت ها است .برای اجاره و کرایه ی انواع خودروها اگر شما همشهری محترم تهرانی:

– برای برگزاری مراسم عروسی و جشن های خود نیاز به یک خودروی لوکس و زیبا دارید،
– اگر برای استفاده روزمره خود نیاز به یک خودروی معمولی و ارزان قیمت دارید،
– اگر اتومبیل شما در حال تعمیر است و به آن دسترسی ندارید،
– اگر قصد سفر کاری دارید و به خودرویی با ویژگی های خاصی نیاز دارید،
– اگر برای انجام تشریفات رسمی به خودرویی لوکس و رده بالا نیاز دارید،
– اگر عازم یک سفر خانوادگی برای گذراندن تعطیلات هستید و به دلیل حضور اعضای خانواده ، نیاز به خودروی اضافی دارید،
– یا اگر اتومبیل جدیدی خریداری کرده اید ولی هنوز آن را تحویل نگرفته اید،
در این شرایط اجاره ماشین در تهران می تواند راهگشای مشکلات شما باشد. مهم ترین مسأله برای اجاره خودرو بدون راننده ، استفاده از خدمات رنت کار یک مرکز معتبر و با سابقه است. پیشنهاد شگفت انگیز ما به شما، کرایه خودرو از موسسه سفیر رنت است.

استعلام قیمت اجاره خودرو نگران نباشید. ما با ارائه تخفیف بسیار عالی و رقابتی ترین قیمت بهترین خدمات را ارائه میدهیم !

شرایط برای اجاره ماشین در تهران در سفیر رنت

موسسه سفیر رنت دارای ناوگان متنوعی مشتمل بر حدود 109 دستگاه خودرو، اعم از خودرو های داخلی و ارزان قیمت، خودرو های میان رده و خودرو های خارجی و لوکس می باشد.

موسسه سفیر رنت برای دریافت تضمین بابت بازگشت خودرو، روش های متنوعی را در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد. از جمله این روش ها می توان به گرو گذاشتن ویزا، گرو گذاشتن پاسپورت، اخذ وجه نقدی، گرو گذاشتن سند ملکی یا اجاره نامه، اخد چک کارمندی و اخذ چک شخصی ، گرو گذاشتن خودروی ایرانی یا خارجی اشاره کرد. شما می توانید با توجه به شرایط خود، و با دریافت مشاوره از همکاران ما مناسب ترین روش را برای تضمین بازگشت خودرو، هنگام اجاره ماشین با راننده یا بدون راننده در تهران  ، انتخاب کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام کرایه خودرو باید به آن توجه کرد، شفاف و واضح بودن مفاد قرار داد اجاره ماشین است.

وظایف موسسه ی رنت خودرو

موسسه رنت کار ، موظف است قرار داد را به گونه ای تنظیم کند که در صورت آسیب دیدگی خودرو، سرقت یا تصادف، هیچ نقطه مبهمی برای مشتری باقی نماند و دو طرف تکلیف خود را در مورد پرداخت خسارت بدانند. سفیر رنت همواره این مساله را در هنگام منعقد کردن قرارداد اجاره خودرو بدون راننده، مد نظر قرار داده است..

تمامی خودرو های موسسه سفیر رنت، دارای بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث بوده و این موضوع باعث آسودگی خیال شما در موارد احتمالی تصادفات و آسیب دیدگی های خودرو خواهد بود.

البته که حوادث هیچ گاه خبر نمیکنند اما باید از هر طریقی که می شود این نکات را رعایت کرد. فراموش نشود که شما قبل از اجاره ماشین داخلی در تهران موظف هستید تا یک تعهد نامه امضا کرده که بر اساس آن، هر گونه خسارت یا اتفاق شما باید خسارت آن را پرداخت کرده و تمامی مسئولیت ماشین بر عهده شما است.

همچنین به یاد داشته باشید که با اجاره خودرو مدل بالا در تهران ، این مشکلات برای شما بیشتر می شوند زیرا که هر چه مدل ماشین بالا تر باشد هزینه های وارده بر ماشین نیز سنگین تر خواهد بود. تنها کافیست کمی با دقت بیشتری به خودرو کرایه شده توجه کنید تا از بروز اتفاقات جلوگیری شود و در این صورت است که می توانید از امکانات و‌ مزایای دیگر این عمل بهره گیرید.

چگونه در تهران ماشین اجاره کنم ؟

در صورتی که نیاز به اجاره خودرو در تهران دارید، می توانید با ما تماس گرفته و به طور دقیق از شرایط و هزینه های کرایه ماشین مطلع شوید. همین حالا تماس بگیرید و از بین تنوع کم نظیر خودرو های مجموعه سفیر رنت، از خودرو های ایرانی و چینی ارزان قیمت گرفته تا مدل های لوکس و تشریفاتی از برند های مطرح خودرو سازی دنیا، ماشین مناسب خود را انتخاب کنید.

مشتری گرامی در نظر داشته باشید موسسه سفیر رنت برای رنت خودرو در  سایر شهرهای کشور، شرایط بسیار متنوع و ویژه ای را تدارک دیده است. در صورتی که دارای سند ملکی هستید که در رهن و تصرف نباشد، می توانید کپی سند را در اختیار شرکت قرار داده و ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید. در صورتی که در تهران مستاجر هستید کافی است با در اختیار گذاشتن اجاره نامه ملک خود نزد شرکت، ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید .

اجاره ماشین های لوکس در تهران

به طور کلی می توان گفت که امروزه میان مردم به دلایل زیادی این کار رواج پیدا کرده است. کرایه خودرو در تهران به منزله های مختلفی قابل انجام است زیرا با اجاره ماشین مدل بالا در تهران در خیلی موارد کاری و یا در مراسم ها می تواند به صرفه تر باشد.

کرایه ماشین در تهران دارای می تواند علاوه بر مزایای بسیاری که به دنبال دارد، دارای مشکلاتی نیز باشد زیرا که رنت خودرو در تهران و یا هر جای دیگر زمانی امکان پذیر است که شما در صورت گرفتن ماشین اجاره ای در تهران باید آن را همانند خودرو خود دانسته و از آن به گونه ای مراقبت کنید تا خسارتی بر آن وارد نشود.

چرا بهتر است از اجاره ماشین لوکس با راننده در تهران استفاده کنیم

اگر شما اگر از خسارات احتمالی وارد شده بر ماشین ترسی دارید بهتر از این آیتم استفاده کنید زیرا اگر خسارتی وارد شود پرداخت آن مشکل خواهد بود.

رنت ماشین ایرانی تهران

تنها به خودرو های لوکس و خارجی محدود نشده و‌ شما امکان این را دارید تا رنت ماشین ایرانی در تهران را هم مد نظر قرار دهید.

از ماشین های کرایه ای استفاده های زیادی نظیر مسابقات، ویدیو های عروسی یا فیلم ها، عکاسی، جهت کار ها و بیزینس مهم و هزاران دلایل دیگر می شود که اجاره ماشین عروس نیز از دیگر نمونه های ذکر شده است . رنت خودرو و لیست قیمت اجاره ای انواع خودرو های لوکس نیز در سایت ما قرار داده شده است تا با اطلاع کامل به اجاره خودرو مورد نظر بپردازید. همچنین سفیر رنت امکان فراهم کردن اجاره خودرو بدون سند  در تهران را داشته تا بتواند شرایط را برای مشتریان و متقاضیان عزیز هموار سازد.