09120600568         info@tahavip.ir

درباره ما

خدمات ما کرایه خودرو در تهران و حومه است .

درباره سفیر رنت بیشتر بدانید

ما را بهتر بشناسید

(شرکت سفیر رنت )بانام تجاری ( سفیر گشت ایرانیان) سهامی خاص با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
موسسه سفیر رنت مفتخر است با انجام سرویس دهی و رنت خودرو سالیان سال در خدمت شما عزیزان باشد .
این موسسه با توجه نحوه پاسخگویی و دقت در انجام کار و همچنین زمان با تیمی آموزش دیده و کادری موفق برای شما اطمینان خاطر نماید.

اجاره خودرو بدون راننده

اگر از آن دسته افراد نیازمند به خودرو بدون راننده جهت سفر و مراسم های خود دارید می توانید از خدمات اجاره خودرو بدون راننده سفیر رنت استفاده نمایید.

ادامه مطلب

ماشین عروس

سفیر رنت مفتخر است بهترین خودروهای روز ایران را برای مراسم عروسی شما به صورت VIP در اختیار شما قرار دهد و همچنین خدمات گل آرایی آن را نیز در صورت نیاز برای شما تامین نماید

ادامه مطلب

خودرو تشریفات

سفیر رنت برای اجاره ماشین تشریفات مفتخربه تامین خودروی انواع سمینارهای و اجلاس می باشد.  ما  رانندگان با تجربه را در اختیار داریم. با آموزش های لازم به نحوه احسن از میزبانی شما ، روز خاطر انگیزی را می سازیم.

ادامه مطلب
9000
رضایت مشتریان
12
لیموزین لوکس
900000
کیلومتر
30
راننده واجد شرایط
خودرو جدید90%
راننده آماده100%
میزان رضایت95%
رضایت به خدمات دیگر100%

چشم انداز سفیر رنت

شرکت اجاره خودرو سفیر رنت برای حفظ اصول مشتری مداری و برای رضایت و آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان خود ، در ازای هر قرارداد اعم از اجاره دادن و یا اجاره گرفتن نسبت به ارائه برگه قرارداد و در صورت دریافت وجه ، رسید آن را به مشتریان خود ارائه خواهد کرد و تمامی اصول و روال کاری اجاره خودرو را به صورت دقیق و قانونی در نظر خواهد گرفت.

استعلام قیمت اجاره خودرو

نگران نباشید. ما با ارائه تخفیف بسیار عالی و رقابتی ترین قیمت بهترین خدمات را ارائه میدهیم !
بررسی نرخ ها